Hry nás baví Fest – pozvánka

Hry novinky

Povedená deskoherní akce od Albi se vrací i letos, a to hned na dvou místech – v Praze a v Brně. Vše potřebné se dozvíte uvnitř!

Deskoherních akcí v příjemném prostředí s lidmi se stejnými zájmy není nikdy dost! A proto si v Albi připravili další možnost setkání a zahrání deskovek pro všechny - přivítejte Hry nás baví fest 2023!

 

Takže začneme postupně. Kdy?

Termín akce je 24.-25. 3. 2023, tedy již příští pátek a sobotu.

 

Kde?

V Praze na Arbesově náměstí v prodejně Chléb a hry a v Brně v prodejně Albi na třídě Jana Masaryka.

 

V kolik?

V pátek je termín stanoven od 16:00 do 22:00, v sobotu pak skoro celý den, a doslova od desíti do desíti, tedy 10:00 až 22:00. V pátek se chystá i prodloužená herní noc!

 

A o co jde?

Inu vyzkoušejte si novinky i starší hry od Albi pod odborným vedením nejen s přáteli, ale i s úplně novými hráči. A nejedná se jen o novinky od Albi, ale v pátek si lze zahrát cokoliv, a to dokonce z vlastních sbírek.

 

Co sebou?

Inu aspoň 50 kaček do kapsy na den, jinak budete moc jen koukat přes výlohu! Za to ale čekejte hromadu propagačních předmětů a materiálu, jakou jsou spešl placky nebo samolepky. No a děti do 15 mají vstup zdarma.

 

Důležité info?

Ideální je se v případě zájmu registrovat předem. Přeci jen místa nejsou nafukovací a pokud chcete mít zaručený prostor, tak se proklikejte formulářem „Na Prahu zde“ a „Na Brno zde“. Můžete sice přijít i jen tak, ale není zaručeno, že se na vás dostane. A to by byla škoda!

 

Tak co, s kým se uvidíme u Unmatched, Pakalu nebo Parků Na cestách?

Autor: Adam Vondra Vondris

Galerie:

Partneři