Poslední rónin

Comics novinky

New York již dávno není městem světel, jak jsme ho znali my. "Big Apple" je v pevném sevření klanu Noha, který vládne tvrdě a nesmlouvavě pomocí armády kybervojáků. Celé město je obehnané zdí, protože z hlubin East river může vylézt všelicos... Například nyní: Temná postava stojí na břehu, čišící odhodláním a myslí pouze na jedno - pomstu!

Akira 5

Comics recenze

Legendární Akira letí zběsilým tempem ke svému finále a v pátém díle servíruje vrcholové tempu i příběhovou kvalitu. Jak tohle dopadne?

Výbušné lektvary

Comics recenze

Nadchází čas závěrečných zkoušek. Dokažte, že jste pilnými studenty a zasloužíte si čarodějnický titul. Uvařte ty nejlepší lektvary z vybraných ingrediencí. Hodně štěstí!

Sága 10

Comics recenze

Pevnina a Girland stále vedou svou nekonečnou nesmiřitelnou válku a nepravděpodobní hrdinové se musí protloukat známým i neznámým vesmírem, protože po nich jdou všechny strany. Aneb oblíbená Sága je zpět.

Parchanti z jihu 4: Zkouška odvahy

Comics recenze

Na jihu to prostě žije fotbalem. Když vyhráváte, jste nahoře. Když prohráváte, vaše aura se začne sypat jako domeček z karet. A trenér Boss teď rozhodně nemá dobré období.

Partneři