Mýty 21: A žili šťastně až do smrti

Comics recenze

Konec se blíží. Pro někoho šťastný, pro někoho méně. Zazvoní zvonec a mytických pohádek bude konec. Jenže všechno se dá přepsat. Tak pojďme znovu do Mýtova.

Kočičí deníky

Comics recenze

Džunži Itó je mistrem hororové mangy, kterého netřeba blíže představovat. Nyní ho poznáme v jiném světle. Nebo spíše v jiném stínu? Nic vás totiž nenaučí patolízalské submisivitě lépe, nežli soužití s kočkou!

Muzeum

Comics recenze

Hisaši Sawamura je ve svých dvaatřiceti letech nejmladším vrchním inspektorem, kterého kdy Tokijská policie měla. Aby také ne, když své práci obětuje naprosto všechno - včetně své rodiny. Sawamura si zrovna prochází životní krizí, když je přizván k případu brutálně zavražděné dívky. A tím jeho problémy teprve začínají. 

Lazarus 2: Selekce

Comics recenze

Pozdvihovací selekce. Největší událost, během níž se dostane hrstce vyvolených ta čest povznést se z chamradě na sloužící. A dostat se tak pod ochranná křídla jedné z vládnoucích rodin. Povznesení rodiny Carlylových se uskuteční v Denveru. A dohled nad statisícovými davy má na starosti naše milá Forever.

Bizárův pořádný Parazmatek

Comics novinky

René Bizár: Vesmírný dobrodruh, který zpočátku působil ve světě Černé palice jako taková neškodná - a vcelku nešťastná - vedlejší postava. Jakou měl skutečnou úlohu dnes již všichni dobře víme. Což takhle ale poznat plukovníka trochu blíže?

Partneři