Architekti Západního království

Hry recenze

Posbírejte suroviny, vysílejte dělníky, najímejte pomocníky, stavte budovy a velkolepou katedrálu, ale hlavně se staňte nejúspěšnějším Architektem Západního království v novince od Tlama Games.

Batman: Evropa

Comics recenze

Batman neodmyslytelně patří do Gothamu. Stále zachmuřený Temný rytíř je personifikací města plného vysokých mrakodrapů a úzkých uliček. Přesto se musí Batman vydat do Starého světa, vypořádat se s případnou agorafobií a najít lék na smrtící virus.

Kroniky Legie

Comics recenze

Vlad III Dracula, zvaný též Vlad Tepes je možná v Rumunsku a Bulharsku považován za lidového hrdinu, pro zbytek světa je to ale předobraz krvesaje, všech upírů prezident. Co jste ale zřejmě nevěděli je skutečnost, že Vlad měl bratra jménem Radu. A hádejte co? Je to taktéž upír. A o nějaké bratrské lásce nemůže být řeč!

Věčné zlo

Comics recenze

Když se dva hádají, třetí se směje. Naši hrdinové se tak dlouho hádali mezi sebou, až přestali být ostražití a podlehli zlu z jiného světa. Přichází opak Ligy spravedlnosti – Zločinecký syndikát – přichází Věčné zlo.

Mezi dvěma zámky…

Hry recenze

… Šíleného krále Ludvíka. Když chce šílený král postavit nové sídlo, rozhodně se nespokojí s jedním, ale musí mít hned dvě! A protože je pro něj projekt důležitý, zaměstnal ne jednoho, ale hned několik spolupracujících architektů. Kdo vybuduje nejhezčí zámek?

Partneři