Pokojovky

Hry recenze

Vypěstujte si svůj vlastní zelený ráj v teple domova pomocí rozličných pokojovek a staňte se nejlepším rodinným pěstitelem.

Ú.P.V.O. Peklo na zemi 3: Rusko

Comics recenze

Ani Rusku se nevyhnuly události sužující celou planetu a agenti úřadu jsou v mezinárodní spolupráci vysláni ke spolupráci se svými kremelskými soudruhy. Služba je služba, i na ruském venkově.

Pán prstenů: Karetní hra - Společenstvo prstenu

Hry recenze

Z Kraje ke Skákavému poníkovi, dál až do Roklinky a temnotou Morie postupně směrem k Hoře osudu. Vydejte se spolu s Frodem a Společenstvem vstříc dobrodružství.

Elrik ve světě krutosti

Comics recenze

V dobách, kdy fantasy žánr byl mladý a koldokola opisovaný dle pánů Tolkiena a Howarda, spatřil světlo světa Elrik z Melniboné. Churavý, neduživý albín, který vládl prastaré a kruté říši. Svého času tak Elrik z Melniboné formoval zcela nový žánr dark fantasy. Nyní je Bílý vlk zpět v parádním komiksovém hávu!

Lazarus

Comics recenze

Svět nepříliš vzdálené budoucnosti. Mrtvá dívka v luxusním sídle, zabitá otrhanými zloději. Nebyl to čin nenávisti, ti muži byli prostě hladoví. Bohužel pro ně; dívka v tratolišti krve se jmenuje Forever. Lazarus rodiny Carlyleových. A naše milá Forever má regenerační schopnosti o kterých se nesnilo ani Wolverinovi. Takže naši tři zloději jsou také mrtví - jen to ještě neví. 

Partneři