Jamajka

Hry recenze

Jóhóhóoo tak napněte plachty vy bando líných opic! Ke kormidlu a vpřed piráti! Poklady a dobrodružství v azurových vodách Jamajky už čeká!

Parchanti z jihu 4: Zkouška odvahy

Comics recenze

Na jihu to prostě žije fotbalem. Když vyhráváte, jste nahoře. Když prohráváte, vaše aura se začne sypat jako domeček z karet. A trenér Boss teď rozhodně nemá dobré období.

Batman prosycený šílenstvím

Comics novinky

K šílenství vede mnoho cest. Někoho zlomíte neutuchajícím jekotem, jiného senzorickou deprivací. A pak jsou tu místa prosycená lidskou bolestí a zoufalstvím. Ptáčci si můžou zpívat jak chtějí, stejně vždy zapadne Slunce. V takových chvílích získávají tajemná místa moc. I nad vládcem strachu, jakým je sám Batman.

Králíkovství

Hry recenze

Za krále Králíčka I. Velikého pozvedněte meče a šiřte slávu Králičí říše v nově objevených končinách. Jen jeden z králičích lordů může vydobýt největší slávu a hrdé léno.

Horor pod taktovkou DC

Comics recenze

Rok 1968 byl pro milovníky hororu přelomový. Právě tehdy totiž představil americký režisér George A. Romero světu fenomén zombie jakožto nemrtvých bytostí bažících po lidském mase/mozku. Dnes jsou zombie stále lákavým tématem napříč kulturou. Není tedy divu, že přichází i Konec liDCtva!

Partneři