Berlín 2: Město kouře

Comics recenze

Život v Berlíně se pomalu vzpamatovává z prvomájových oslav komunistické strany, hlavní hrdinové řeší své osobní tragédie a historie pomalu spěje ke svému tragickému vyústění v nástupu nacistické strany k moci. Z Města kamene se stává Město kouře.

Aura: Dar

Knihy recenze

Young adult fantasy je asi nejrozšířenějším subžánrem fantastické literatury. A je vcelku jedno, jestli chcete být upírem, hraničářem, nebo mladým čarodějem. Důležité u této literatury je sepjetí s hlavním hrdinou. Clara Benedikt mi naservírovala šestnáctiletou Hanku. V nové trilogii Aura. 

Berlín 1: Město kamene

Comics recenze

Sociální drama obyčejných obyvatel na pozadí turbulentního období konce dvacátých let ve Výmarské republice. Přesně to je komiksová řada Berlín a její první díl Město kamene. A z některých paralel k současnosti vás bude mrazit.

Červen 2019

Comics recenze

Po vynucené měsíční pauze jsme zpět s (nejen) komiksovými novinkami. Pojďte si přečíst, co si pro vás naši vydavatelé připravili na začátek léta.

Storm: Kroniky Pandarve

Comics recenze

Přímočará dobrodružství svalnatých mužů a divokých krásek v sobě mají svébytné kouzlo, které nás, dychtivé fanoušky, nikdy neomrzí.  Díky Crwi si tyto příběhy můžeme opět připomenout. Storm is coming!

Partneři